The Marine Place

Belangrijkste voorzieningen

  • 173 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    The Marine Place Lagos appartement van 173 m² is gelegen op 2 km afstand van het Praia do Barranco do Martinho en op ongeveer 5-minuten loopafstand van het gemeentelijk museum Dr. José Formosinho. Het appartement kan tot 4 huisvesten.

    Dit appartement is in de wijk Lagos City-Centre van Lagos gelegen, op een steenworp afstand van het Lagos Ciência Viva Science Centre, een paar stappen van het Monument van Hendrik de Zeevaarder. Het centrum van Lagos is binnen 5 minuten bereikbaar. 2-slaapkamer The Marine Place appartement bevindt zich op circa 1 km van de jachthaven van Lagos.

    De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Gasten die verblijven in The Marine Place appartement kunnen gebruik maken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een waterkoker, een koelkast en een oven. Het is gesitueerd op 300 meter afstand Parque da Cidade bushalte. Voor een actief verblijf worden kanoën, mini-golf en vissen aangeboden, samen met een golfbaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer30891/AL

    Kameropties bij The Marine Place Lagos

    De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Marine Place Lagos Natuur foto The Marine Place Lagos Kamer foto The Marine Place Lagos Voorzieningen foto The Marine Place Lagos Toiletten foto The Marine Place Lagos Voorzieningen foto The Marine Place Lagos Wastafels foto The Marine Place Lagos Voorzieningen foto The Marine Place Lagos Toiletten foto The Marine Place Lagos Kamer foto The Marine Place Lagos Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 173 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij The Marine Place Lagos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Portimão
    26.7 km

    Treinstations (1)

    Treinstation Lagos
    1 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Monument van Hendrik de Zeevaarder
    250 m
    Arc of Sao Goncalo
    300 m
    Kasteel van Lagos
    300 m
    Centro Cultural de Lagos
    300 m
    Fort van Ponta da Bandeira
    300 m
    II
    300 m
    Forte da Ponta da Bandeira
    300 m
    Praia da Batata
    300 m
    Standbeeld van Dom Sebastião
    300 m
    Igreja Sao Sebastiao
    300 m
    Lagos Marina
    1.2 km

    Gastbeoordelingen van The Marine Place Lagos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand The Marine Place appartement?
      Dit strand The Marine Place appartement heeft een oppervlakte van 173 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    The Marine Place Lagos